X GMINNY TURNIEJ WIEDZY O UNII EUROPEJSKIEJ

Dnia 15.05.2019 r. uczniowie Szkoły Podstawowej ze Skibniewa -Weronika Klukowska z kl. VIII oraz Gabriela Mieteń i Kacper Buczyński z kl. VII uczestniczyli w X Jubileuszowym Gminnym Turnieju Wiedzy o Unii Europejskiej, który odbył się w ZO w Grochowie. Brały w nim udział wszystkie szkoły z terenu naszej gminy. Członkowie drużyn, rywalizując w 10 konkurencjach musieli, wykazać się wiedzą, refleksem, znajomością języka angielskiego i matematyki oraz zręcznością.

Celem turnieju było popularyzowanie wiedzy o krajach członkowskich Unii Europejskiej, rozwijanie zainteresowań problematyką UE oraz umożliwienie uczniom wykazania się swoimi wiadomościami i umiejętnościami. Nasza drużyna zajęła pierwsze miejsce. Wróciliśmy zadowoleni z udziału w ciekawej imprezie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Jolanta Ołtarzewska